• Taze
Sıcak Satış! su Arıtma Filtresi 5 Mikron 4x10 ppf Filtre Tortu Su Filtresi Kartuş (4 adet) akvaryum ön-filtreler

Sıcak Satış! su Arıtma Filtresi 5 Mikron 4x10 ppf Filtre Tortu Su Filtresi Kartuş (4 adet) akvaryum ön-filtreler

Buyers rating:
-46 % ₺ 9.00
₺ 16.78

Ürün figürü

Bu Madde Aynı Zamanda Inceledi Inceledi Müşteriler su Arıtma Filtresi 5 Mikron 4x10 " PP Filtre Tortu Su Filtresi Kartuş (4 adet) bu PP Filtre Kartuşları Spun Polipropilen yapılır ve filtreleme Ağır kullanımı için kaymakam Tortu, pas, kir, parçacıklar ve su kirleri.
toksik olmayan ve tatsız polipropilen parçacıkları kullanarak, yoluyla ısıtma eritme, iplik, çekiş, tübüler yapılmış kabul eğer hammadde polipropilen filtre bazlı. sprey çözüm çağrılabilir PP filtre sadece arındırmak büyük miktarlarda su kullanımı da mükemmel kimyasal uyumluluk vardır, asitler için uygundur, alkaliler ve organik çözücüler filtreleme. kir tutma kapasitesi, uzun ömürlü, ve düşük maliyetli. IÇINDE EKLENEBILIR HERHANGI BIR STANDART 10 " KONUT VE OLARAK KULLANıLAN Bir TORTU PARÇACıK KORUMA FILTRESI (biz de gerekirse konutlar, sadece bize bir mesaj göndermek)
açıklama :
bir içine sokulur standart evrensel 10 " konut pod. (konutlar de mevcuttur)
tortu filtrasyon her türlü için kullanılan, çok halk olarak kullanılan sahne 1 filtrasyon (veya 2 kullanıyorsanız bu öncesinde bir 5 mikron)
filtrelemek için kullanılır sert kuyu suyu (önce birçok kez bir su yumuşatıcı veya su arıtma Sistemi), veya bir Akvaryum veya su filtrasyon öncesinde koruma özelliği vardı tortu filtrasyon gereklidir.
(ayrıca bazı reverse osmosis sistemleri üzerinde kullanılan)
şartname :
malzeme : Spun Polipropilen
çekirdek : Polipropilen
maks. Basınç 6bar
maks. Sıcaklık 80 degree Celsius/176 F
mikron Değerlendirme 10 mikron
boyutlar Yaklaşık. 10 " x 2.5 "
uyar en endüstri standardı doğrultusunda 10-Inch filtre gövdeleri
tortu Azaltma
ön filtre Altında için-Sayacı, UV ve Ters Osmoz sistemleri
5 Mikron
sediment kartuş 5 mikron en uyar endüstri standardı 10-Inch filtre gövdeleri, saf polipropilen tortu azaltılması için mikrofiber imal.

Ürün verisi

Filtre Hassas:
5micron
malzeme:
Cotton
Ömür boyu:
6 Ay
Marka Adı:
ATWFS

Kategorideki ürünler